Heroesfan.cz
Heroes of the Storm

Heroesfan.cz je největší českou informativní stránkou o MOBA hře Heroes of the Storm, která pochází z produkce Blizzard Entertainment.

Heroesfan.cz spatřil světlo světa v listopadu roku 2013 a i přesto, že je relativně mladou stránkou, vypracoval se na nejznámější český a slovenský internetový projekt zaměřený na MOBA hru Heroes of the Storm. Pyšnit se může masivní základnou fanoušků na Facebookové stránce a rovněž velkým počtem unikátních uživatelů, kteří web během dne navštíví.

Jeho cílem je informovat hráče o novinkách na poli herní scény, přinášet zajímavý a originální obsah, monitorovat aktuální postup progamingové scény u nás i ve světě, ale i vtipnou a zábavnou formou zaujmout občasné hráče počítačových her, kteří, byť o Heroes of the Storm nejeví až tak velký zájem, mají alespoň základní podvědomí o světech Blizzardu.

Ačkoli je samotná hra v tuto chvíli ve fázi testování a přístup do ní je neveřejný, Heroesfan.cz má jako jediná česká stránka oficiální přístup do testovací verze Heroes of the Storm a své diváky zásobuje pravidelnými streamy a podcasty, v nichž osvětluje mechaniky hry a představuje divákům celé její zákoutí.

Heroesfan.cz má také ambice na poli progamingu a ve spolupráci s mnoha partnery připravuje pořádání velkého množství akcí a turnajů, zejména za pordpory celé řady předních českých herních klubů a progamingových agentur.