Hearthstone.cz
Hearthstone

Projekt Hearthstone.cz je největší českou informativní stránkou o karetní hře Hearthstone: Heroes of WarCraft, která pochází z produkce Blizzard Entertainment.

Hearthstone.cz spatřil světlo světa v červenci roku 2013 a od té doby se vypracoval na nejznámější českou a slovenskou internetovou stránku zaměřenou čistě na Hearthstone. Pyšnit se může tisícovkami fanoušků na Facebookové stránce a rovněž počtem unikátních uživatelů, kteří web během dne navštíví, neboť i ten se pohybuje v řádech tisíců.

Jeho cílem je informovat hráče o novinkách na poli herní scény, přinášet zajímavý a originální obsah, monitorovat aktuální postup progamingové scény u nás i ve světě, ale i vtipnou a zábavnou formou zaujmout občasné hráče karetních her, kteří, byť o Hearthstone nejeví až tak velký zájem, mají alespoň základní podvědomí o světech Blizzardu.

Během svého fungování získal Hearthstone.cz statut oficiální Blizzard Fansite stránky, a je tedy zařazen do Blizzard programu, který návštěvníkům slibuje především relevantní a ověřené informace, desítky soutěží, a zejména tolik oblíbené herní beta klíč, kterých v počátcích Hearthstone Hearthstone.cz rozdal v soutěžích několik stovek.

V posledních měsících se HSfan.cz zaměřil také na pořádání velkého množství akcí a turnajů, zejména ve spolupráci s celou řadou předních českých herních klubů a progamingových agentur.